1
  شرکت بابکت اولین و محبوب ترین شرکت سازنده  اسکید استیر در جهان 
 

شرکت کارین نو واردکننده قطعات اورجینال بابکت

قطعات بابکت با توجه به برند امریکایی آن از قیمت بالایی برخوردار است و در دنیا فقط نمایندگی های مجاز میتوانند قطعات اورجینال به فروش برسانند و متاسفانه با توجه به شرایط ایران هیچ نمایندگی فعالی در حال حاظر وجود ندارد ولی شرکت ما توانسته است با همکاری با دیگر نمایندگی های آسیا و اروپا بخش زیادی از قطعات اورجینال را تامین نماید

بیشتر

اولین و بهترین

 وقتی بابکت نخستین لودر اسکید استیر جهان را رونمایی کرد، تنها یک رده­ ی جدید از ماشین­ آلات را ابداع نکرد بلکه یک مفهوم حامل ابزار را تعریف نمود. 

یک سرمایه ­گذاری عاقلانه
  یک لودر اسکید استیر بابکت با فراهم­ نمودن تطبیق­ پذیری و بهره ­وری بیشتر در طول عمر خدماتی فوق ­العاده طولانی آن ، بازگشت سرمایه را به حداکثر می­رساند. طراحی هوشمندانه و مهندسی کیفیت، هزینه­ های نگه­داری و تعمیرات و خدمات را پایین می­ آورد، در حالی که به واسطه ­ی دوام شناخته ­­شده­ ی بابکت ارزش فروض مجدد همواره بالاست . یک لودر اسکید استیر بابکت ، به عنوان یک حامل ابزار چندمنظوره ، می­تواند برای امور و کاربردهای بیشتری مورد استفاده قرار گیرد. سرمایه­ گذاری با خرید یک لودر اسکید استیر بابکت، سود چندین برابری به دنبال خواهد داشت.

(عملکرد معیار (سطح بالا
  امروزه بابکت در حوزه­ ی تجهیزات کامپکت در سطح جهانی پیشرو است. برند بابکت  انتخاب اپراتورهای مالک، اپراتورهای موقتی، پیمان­کاران و  شرکت­های استخدامی است . یک لودر اسکید استیر بابکت که قادر است از عهده ­ی گستره­ی وسیعی از امور را در همه­ ی صنایع برآید، از جهت بهره­ وری همچنان بهترین عملکرد را داشته و معیار به شمار می­رود.

 مطابق با معیارها 

 لودرهای ا سکید استیر بابکت برای برآورده­ کردن گستره­ ی وسیعی از نیازهای مشتریان ساخته می­شوند . چه در یک بوم بالابر عمودی برای انباشتن پالت­ها ، چه یک موتور توربو برای استفاده در ارتفاع ، چه هیدرولیک­ های جریان بالا برای قابلیت­ های جلوبندهای ارتقاء یافته، و چه کابین­ های برای راحتی بیشتر ، بابکت در هر صورت راه حلی در نظر دارد 

مبتنی بر نوآوری
   مفهوم اسکید استیر با تفکر نوآورانه و روح پیشروی بابکت متولد شد. این ویژگی­ ها توسعه­ ی تولید شرکت را به دنبال داشته و به مزایایی از جهت بازدهی، ارگونومی، راحتی، ایمنی و سهولت استفاده منجر می­شوند. نتیجه­ ی کلی، بهره ­وری بالاتر و عملکرد پرسودتر است.

امکانات بیشتر 
لودرهای اسکید استیر بابکت ، برای انجام هر کاری از استخراج تا تسطی​ح ، تخریب تا حمل مصالح ، راه حلی دارد! با توجه به اینکه لودر اسکید استیر بابکت بیش از 60 جلوبند اختیاری بابکت دارد، تقریباً هر کاری را می­تواند انجام دهد.

 اولویت با اپراتور است 

 اپراتور لایق یک محیط کار امن، راحت، آرام و کارآمد است. کابین ­های بابکت طبق این نیازها طراحی شده ­اند. فضا، سهولت استفاد ه، اثربخشی عملکرد ، بابکت همه ­ی اینها را فراهم نموده است! 

     

 میدان دید و راحتی 

 اگر یک بار در یک لودر اسکید استیر بابکت بنشینید ، متوجه میدان دید وسیع و فضای باز برای سر، کمر، پا و آرنج خود خواهید شد . اگر آن را برانید ، متوجه خواهید شد که معلق ­بودن صندلی چه رانندگی راحتی را برای شما فراهم می­نماید. کابین می­تواند با مجهز شدن به یک واحد اختیاری گرمایشی یا تهویه­ ی هوا ، محیط کار راحت ­تری را به وجود آورد. اپراتورها می­توانند طبق اولیت­های خاص خود ، از بین سه الگوی کنترلی مختلف ، یکی را انتخاب کنند . ایمنی در سیستم کنترل قفل داخلی بابکت (BICS) استاندارد است . این سیستم احتمال تصادف­ های ناشی از غفلت در رانندگی را کاهش می­دهد 

 نظارت بر خرابی سیستم  

 این سیستم بر عملکردهای اصلی سیستم هیدرولیک و موتور (نظیر دمای خنک ­کننده ، فشار روغن و دمای روغن هیدرولیک) نظارت می­کند . اگر دمایی خارج از محدوده­ ی کاری نرمال باشد ، هم هشدارهای صوتی و هم هشدارهای بصری اعلام می­شوند. اگر احتمال شکست بحرانی در پی این وضعیت وجود داشته باشد ، ماشین بلافاصله خاموش می­شود . 


کنترل­ های دست ه­ای قابل انتخاب (SJC) 
این گزینه ­ی کنترل آسان که تلفیقی است از کنترل انگشتی و قابلیت جابه­ جایی بین کنترل الگوی H و الگوی ISO، امکان انتخاب سیستم کنترل مورد دلخواه را برای اپراتورها فراهم می­کند. کنترل از یک سیستم مدیریت اسب بخار استفاده می­کند که به طور خودکار سیستم رانندگی را در بالاترین توان رانش و حفر تنظیم می ­نماید. در حالی که اهرم کنترل دستی سرعت موتور امکان تنظیم سرعت­ های خاص را فراهم می­کند ، پدال شتاب نیز می­تواند سرعت را طبق نیاز برای بازده عملیاتی بالا افزایش دهد.

ابزار لوکس
  ابزار و ادوات اختیاری ، اپراتور را قادر می­سازد که ماشین و نیز هر سطح امنیتی دیگری را به طور دقیق نظارت نماید . ویژگی استارت بدون کلی د، امکان قفل­شدن پنل برای پیشگیری از استارت غیر مجاز را فراهم می­کند . پنل دارای نمایش چندزبانه است ، و سطح بالاتری از نظارت بر عملکردهای اصلی دارد.


 مبتنی بر نوآوری 

 بابکت طی یک برنامه­ ی مستمر رو به جلو، اطمینان حاصل می­کند که لودرهای اسکید استیر آن از لحاظ بهره ­وری و تطبیق­پذیری پیشرفت می­کنند. 

 نوآوری در طراحی 

قلب یک لودر اسکید استیر بابکت، گیربکس آن است. مینی لودرهای بابکت از یک کمربند منفرد و پولی­ هایی با سایزمختلف برای تأمین توان سیستم هیدرولیک بهره می­گیرند. این امر پمپ را قادر می­سازد که سریع­تر از موتور بچرخد، که خود مزایای متعددی به همراه دارد. موتور با صدای کمتری کار می­کند و عمر سرویس طولانی­ تری دارد. با چرخ­دنده ­های فنرداری برای تنظیم کشش کمربند ، تعمیرات به حداقل خواهد رسید. در بخش نهایی ، زنجیرهای کار سنگین تحت فشار با پیکربندی زنجیری پاپیونی متشکل از دو حلقه­ ی پیوسته در هر سمت وجود دارد. بر خلاف سایر گیربکس­ ها، این طراحی به تنظیمات زنجیر یا روغن­کاری آب­ بندی محور نیازی ندارد، پس جدای از تعویض روغن پس از هر 1000 ساعت کار، هزینه ­ی تعمیرات تقریباً صفر است.

 گام بعدی در نوآوری 

سیستم سرمایش جدید و مبتکرانه ­ی لودر اسکید استیر بابکت، SmartFANTM است، یک فن خنک ­کننده هیدرولیکی با سرعت متغیر، که از بسیاری جهات بهینه­ تر است . در شرایط کار سخت بهتر خنک می­کند ، صدای کمتری دارد ، و در اغلب موارد به توان موتور کمتری نیاز دارد . این فن که با یک موتور هیدرولیکی کار می­کند ، تنها در زمان لزوم کار می­کند، و به سرعت موتور بستگی ندارد. در ادامه، مینی لودرهای بابکت دارای سرمایش دو مسیره هستند که هوای تمیز و خنک را از بالای مینی لودر به داخل می­کشد و در عین حال، هوای گرم را از موتور و محیط هیدروستاتیک خارج می­کند.

 جریان بالا 

S160 و S185 طبق استاندارد، مجهز با هیدرولیک جریان بالا برای تقویت توان هیدرولیک موجود و ارتقاء ظرفیت ­های جلوبند هستند. هیدرولیک جریان بالا به صورت اختیاری برای لودرهای S175 و S205 نیز موجود می­باشد. با این ویژگی، اسکید استیر ابزار دلخواه شما برای استفاده در تمام طول سال در کنار جلوبندهایی نظیر تسطیح ­کننده، اره چرخی، Brushcat®، حفار دوار، برف ­روب، رنده­ ی چوب، کوره چرخ و ترنچر خواهد بود. برای راحتی بیشتر، عملکرد «جریان بالا» با یک کلید کنترل الکتریکی در پنل چپ داخل کابین فعال می­گردد.

 در کمال آرامش ضمائم را تغییر دهید 

سیستم نصب بابتاچ امکان تغییر سریع ضمائم را در هنگام کار در محل برای اپراتور فراهم می­کند. با بابتاچ توان اختیاری، اپراتور می­تواند ضمائم غیرهیدرولیک را بدون خروج از کابین تغییر دهد. اهرم­های بابتاچ که با یک کلید در پنل مرکزی فعال می­شوند، می­توانند به صورت هیدرولیکی باز و بسته شوند و تطبیق­پذیری و بهره­وری تمام لودرهای اسکید استیر بابکت را افزایش دهد.


این فقط یک ماشین نیست

یک لودر اسکید استیر بابکت با برنامه ­های مالی، خدمات و قطعاتی در سطح جهانی برای به حداقل رساندن تعطیلی کار، پشتیبانی می­شود.

پشتیبانی (خدمات) پس از فروش
  تکنسین­ های فروش بابکت در کارخانه آموزش دیده ­اند تا بتوانند ماشین­ها را به کارآمدترین شکل ممکن تعمیر و سرویس کنند. آنها به­ روزترین ابزار تشخیص را برای یافتن هر مشکلی در اختیار داشته و از مهارت و دانش لازم برای انجام تعمیر سریع با تعویض قطعات مجاز برخوردار هستند.

سفر اینجا آغاز می­شود
  لذت در اختیار داشتن و کار کردن با یک لودر اسکید استیر بابکت، با فروشنده­ ی رسمی و محلی بابکت آغاز می­شود . پرسنل آگاه فروش آماده­ ی ​راهنمایی شما در خصوص بهترین ماشین ، انتخاب ­ها و ضمائم برای کاربری خاص شما هستند. آنها هم­چنین می­توانند در خصوص امکانات مالی به شما مشاوره بدهند، به علاوه برنامه­ ی اضافی و اختیاری حفاظتی برای حفاظت بیشتر (24 ماهه/ 3000 ساعته و یا 26 ماهه/ 4000 ساعته) نیز موجود است.


 تعمیر و نگه­داری ، آسان­تر از همیشه 

یک لودر اسکید استیر بابکت از همان ابتدا برای مالکیت (یا: استفاده ­ی) مقرون به صرفه طراحی شده است . استفاده از اجزاء بدون نیاز به تعمیر، یا با خرابی کم ، با دسترسی آسان به خدمات تکمیل شده است . دسترسی به تمام بخش­های تعمیر روزمره ، به واسطه­ ی عرضی­ بودن موتور، امکان­پذیر است، در حالی که درب بزرگ عقبی که به سمت بیرون باز می­شود ، دسترسی به موتور برای بازبینی و رسیدگی فیلترها و باتری را امکان­پذیر می­سازد.

   

سایر جنبه­ های طراحی که به تعمیر و نگه­داری کمک می­کنند.

دسترسی سریع به اجزاء هیدرولیک و هیدروستاتیک به سادگی با برداشتن دو سر پیچ در جلوی کابین، و خم ­کردن آن به بالا و عقب صورت می­گیرد . به علاوه ، نیازی نیست که بازوهای بالابر را برای سرویس ماشین بالا ببرید.